English versionDeutsch Version

Bestyrelsen


Formand/vandløbsansvarlig
Claus Ehmsen
Ravnbjerg 7, Jels
6630 Rødding

Tlf.: 40 49 77 97
E-mail: claus@jels-fiskeriforening.dk

Kasserer
Mikkel Ellegaard
Søparken 16, Jels
6630 Rødding

Tlf.: 28 49 01 02
E-mail: mikkel@jels-fiskeriforening.dk

Sekretær
Mogens Hansen
Kratvænget 36, Jels
6630 Rødding

Tlf.: 51 39 01 46
E-mail: mogens@jels-fiskeriforening.dk

Bestyrelsesmedlem
Henrik Toftmann Dinesen
Vestergade 36, Jels
6630 Rødding

Tlf.: 61 54 44 54
E-mail: henrik@jels-fiskeriforening.dk

Bestyrelsesmedlem
Michel Sørensen
Klovtoftvej 10, Jels
6630 Rødding

Tlf.: 29 88 61 83
E-mail: michel@jels-fiskeriforening.dk

Suppleant
Jakob Kaadt
Vestergade 41, Jels
6630 Rødding

Tlf.: 22 65 16 63
E-mail: jakob@jels-fiskeriforening.dk

Suppleant
Allan Holdt
Mølleparken 15, Jels
6630 Rødding

Tlf.: 26 16 93 07
E-mail: allan@jels-fiskeriforening.dk

Se hvordan vi fejrer vores 100 års jubilæum i 2011Se hvor du kan købe dit fiskekort til Jels SøerneSe hvad vores juniorafdeling laverSe hvem der blev kåret til Årets fisker i Jels